14. märtsil oli emakeelepäev

Meie koolis räägitakse iga päev emakeelt, aga märtsis pidasime klassides kõnesid ja väitlesime ning panime Põltsamaa õpilaste üleskutsel  kirja oma mõtteid keelest, kodumaast ja sõprusest. Mõttelehed kaunistasime vöökirjade ja südametega ning pikas koridoris on ilus näitus, kus võime oma arvamusi lugeda.
Kaunimad tööd saatsime Põltsamaa Gümnaasiumi, kuhu läheb 13. märtsil  ka meie kooli esindus vabariiklikule keeleteo auhinna üleandmise üritusele.
Loe edasi 14. märtsil oli emakeelepäev

Maakonna sisekergejõustiku võistlus

Vändra õpilased esindasid kooli edukalt Pärnumaa sisekergejõustiku meistrivõistlustel. Ireen Kuldkepp krooniti kahekordseks maakonna meistriks, ta võitis nii 60 m jooksu kui ka 600 m jooksu. Katrina Põhhako tuli maakonna meistriks kaugushüppes ning 60 m jooksus tuli III kohale. Sten Lehemets on maakonna meister 1000 m jooksus. Rauno Kimmel saavutas kõrgushüppes teise ning 60 m jooksus III koha. Karl – Steven Rikker hüppas suurepärase 1.60, tasuks III koht. Hästi võistles ka Vardo Trepp, kes sai kuulitõukes esmakordselt jagu 11 meetri piirist. Uudise edastas Age Raimets.

TV10 olümiastarti

TV 10 Olümpiastarti III. Pärnumaa etapil võitis Hanno Tamm poiste noorema vanuserühma kaugushüppe uue isikliku rekordiga 4.29. Hästi võistlesid ka Regita Lepla, Kert Järve ning Erki Tammepõld. Võiduga tagas Hanno edasipääsu vabariiklikule etapile, mis toimub 28. märtsil Võrus. Uudise edastas Age Raimets.