Peeter Volkonski projekt Vändras

25. – 26. septembril külastas Vändrat Peeter Volkonski, kes veab projekti nimega „Sünnipaik“.  Sünnipaiga projekti eesmärgiks on filmida Eesti suurkujude sünnikohal nende loomingut iseloomustav videoklipp. Kuulsate inimeste loomingut loevad kohalikud õpilased. Meie koolist said projektis kaasa lüüa 3. klassist Kristelle Saks, 5. b klassist Kerol Järve ja Sander Lossmann, 6. a klassist Markkus Pärnsein, 6. b klassist Lisett Küüts, 9. a klassist Minni Toom, 11. klassist Kristina Kapp ja 12. klassist Kirke Tomson.

Loe edasi Peeter Volkonski projekt Vändras

Nädala info 14. – 18.10.2019

• VG ja OÜ Valley ettevõtlusõppe praktikum – näituse ülespanek konkursile esitatud kavanditest ja praktikumitiimi moodustamine.
  • Võimalus on kuulata loengut lähisuhte/kohtinguvägivallast. Räägib piirkonnapolitseinik Alar Abel, 7.- 12.klass. Loeng kestab 45 minutit. Kel soovi andke märku eposti teel sotsiaalpedagoog@vandra.ee.
  • Sellest nädalast 6. – 12. klassi puuviljavahetund on nende söögivahetunnil.
  • Jätkub HITSA veebikoolitus 4. nädal (23.09 – 17.11.19) matemaatika- , loodus- ja loovainete õpetajatele.
Loe edasi Nädala info 14. – 18.10.2019