PEATU, VAATA, VEENDU!

Maanteeamet korraldas koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga koolilastele kampaania PEATU, VAATA, VEENDU!. Kampaania eesmärk on, et inimesed märkaksid liikluses ohtlikke kohti. Kampaania ühe tegevusena viiakse Eesti linnades ja asulates läbi ohtlike teeületuskohtade markeerimine. Ohtlikes kohtades märgitakse tänavale valge värviga sõnum PEATU, VAATA, VEENDU!

Kas oled seda märgistust märganud?
Loe edasi PEATU, VAATA, VEENDU!

Nädala info 25 – 29.11.2019

E, 25.11.19

• 1. tund ruumis nr. 47 gümnasistidele 10. klassi õpioskuste valikkursuse õpilaste kokkuvõte  15.-17. nov toimunud hackathonist.
  • Lahtised tunnid. 6. tund 3. klassi loovussuuna pilliõppe valikaine (ruum 34)  ja 2. klassi kunstivaatluse valikaine (ruum 17).
  • 1. tunni ajal R. Kirkmanni ja K. Palu B-võõrkeele infominutid 5. klassidele ruumides nr. 2 ja 17.
  • Klassijuhatajad esitavad õppejuhile boonuspäevade saajate nimed.
Loe edasi Nädala info 25 – 29.11.2019