Nädala info 17. – 21. 05.2021

• Kontaktõppel kogu kool.
  • Kooli saadetakse ainult TERVE haigussümptomiteta õpilane.
  • Alates 12-eluaastast kohustus kanda koolihoones kaitsemaski.
  • Vahetundidel on KÕIK õpilased õues, ka vihma korral. Riietuda ilmastikule vastavalt!
  • Peale tundide lõppu lahkuvad õpilased koheselt koolimajast.
  • Klassiruumist lahkudes suunab õpetaja õpilased õue, desinfitseerib õp.lauapinna, avab tuulutamiseks akna ja sulgeb ukse (ei pea lukku keerama).
  • T ja R toimuvad järelevastamised.
  • Avatud pikapäevarühmad:
    • 12.00 – 13.40 õues
    • Oode
    • R nr. 31 ja R nr. 101
  • Õuevahetunnid:
    • Õpilased on koolimaja ümbruses (v.a A-maja ukse ees). Kasutada on mänguväljak, jalgpallistaadion, kooli ees asuv muruplats.
    • Spordiplatside juurde viiakse pinksilauad ja staadionile pallid. Lisaks pingid istumiseks.
    • Garderoobist võimalik võtta istumiseks matid, mis pärast tagasi tuua. Lapsed kasutavad kooli vara heaperemehelikult ja otstarbekalt.
    • A-maja ümbrus on piiratud ehitustegevuste tõttu ja sinna õpilasi ei lubada. Vastavad tarad ja eralduslindid paigaldab ehitaja esmaspäevaks.
    • Lapsi jälgivad maja ees – huvijuht Eike ja valvelauatädi, maja taga sotsiaalpedagoog Reilika ja päevakoristaja Veronika, kooliaia ümbruses – aednik Lii.
  • Söögivahetundidel on lubanud koolile abiks tulla noortekeskuse töötaja, kes samuti pakub õpilastele tegevust.
  • Kõik koolitöötajad, kes vähegi soovivad ja saavad on vahetundidel õues.
Loe edasi Nädala info 17. – 21. 05.2021