Vändra Gümnaasiumi helkuripuu

Pärnu TRE raadio kutsus kõiki ühiselt ühel ja samal päeval oma kodukandi helkuripuid ehtima! Meie helkuripuuks sai  28.09 Vändra Gümnaasiumi peaukse juures asuv kuusepuu.

2015. aastal sai suvepealinnast alguse ühine helkuripuude ehtimise tava. Aktisooniga pööratakse tähelepanu ohutule liiklemisele ja tuletatakse meelde helkuri kandmise vajalikkust. Ettevõtmise mõte on lihtne: neil, kellel on helkureid üle, saavad need puule riputada ja need, kellel esmane elupäästja puudu, saavad selle puult võtta ja end pimedal ajal nähtavaks teha.

Pärnumaa maakoolide jalgpalli turniir

04.10 toimus Vändra staadionil 7.-9. kl Pärnumaa maakoolide jalgpalli turniir, kus meie kooli võistkond saavutas 3. koha🥉!
Kooli esindasid: Jaan Joosep Raavik, Andreas Aluste, Dominick Lepik, Jasper Ojala, Mirell Raaga, Kaspar Nikkarev ja Marthen Stražev.
Õpilasi juhendas õpetaja Mario Mägisalu.

Silma õpikoja külastus

4. oktoobril külastasid 3.a ja 3.b klass KIK-i projekti raames Silma õpikoda, kus läbiti programm „Õpime looduses matemaatikat“. Läbi mänguliste tegevuste looduses said kinnistatud teadmised hulkade loendamisest. Samuti õpiti looduses ja enda ümbruses märkama erinevaid kujundeid. Lisaks sai treenitud silma mõõdutäpsust matkal kohatud objektide suurusi hinnates ja neid mõõtes. Tegevuste käigus korrati üle ka liitmine ja lahutamine saja piires. Matemaatika õppimine looduses oli huvitav ja pakkus võimalust õppimisest rõõmu tunda!

Tekst ja fotod: õp. Kadi Aruste

Kaotatud/leitud asjad õppeaastal 2022/23

Hea vanem, palun tule viska pilk peale! Ehk leiad midagi, mis kuulub teie peresse.
Vaatama saab tulla kuni reedeni, kella 7.30 -18.30.  Lastevanemate koosoleku päeval (10.10.23)  on ka võimalus minna. Asuvad pikas koridoris aknalaudadel.
Kuna tegemist on eelmise õppeaasta jooksul kogunenud asjadega,  siis peale reedet(13.10) anname need taaskasutusse! Asju on palju ja hoiustamiseks puudub võimalus.
Piltidel ainult mõned asjad leitud/kaotatud asjadest!