Papagoi Benniina ja sisalik Krokomaritillu

Et koolinädal algaks toredalt ja üllatuslikult, siis koostöös lapsevanemaga otsustasime õpilastele tutvustada haruldasi koduloomi. Tänapäeval ei ole alati vaja minna loomaaeda, vaid kui veidi ringi vaadata, siis nii mitmeski kodus on lastel armsad eksootilised pereliikmed.
Meie tänased külalised olid Grethel-Elysia kodus kasvavad papagoi Benniina ja Brasiilia must-valge sisalikuline Krokomaritillu.
Saime uurida, kuidas nad sattusid peresse ja mismoodi on elu koos eksootikutega.
Täname Grethel-Elysia ema Silvia Pilve ning loodame edaspidi tutvuda ka pere teiste loomadega.
Tekst ja fotod: õp. Sirje Paakspuu

Mida külvad, seda lõikad

Mida külvad, seda lõikad… 3.a ja 3.b pidasid maha lõikuspeo. Kevadel, kooliaeda mulda pandud seemnetest kasvanud saak vajas enne tubaste tööde algust koristamist. Üles said võetud nii porgandid ja punapeedid kui ka kapsad. Lõikuspidu on jäädvustatud fotodele, et osa võtta fotokonkurssist “Kasvades oma toiduga”. Rikkalik saak ja ühiselt töötamine värskes õhus pakkusid kõigile palju rõõmu!
Tekst ja fotod: õp. Kadi Aruste

Kontsert

13.10  koolipäeva hommik algas imeilusa muusika saatel! Meile esines Vanalinna Hariduskolleegiumi õpilaste orkester, dirigent Rasmus Puuri juhatamisel. Aitäh…oli tõeline HingePai!