Vändra Gümnaasium

Vändra Gümnaasiumi kontaktandmed

Kooli 13, Vändra, 87701 Pärnumaa
Reg. nr. 75001626
Tel: 444 7730, 53 339 858
E-post: gymn@vandra.ee

Arve saatmise info:
Maksja andmed: Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus, Pärnu-Paide mnt 2, Vändra alev 87701 Pärnu maakond, Registrikood 77000234.
Vallavalitsus võtab vastu e-arveid Omniva arvete keskuses.

Direktor

Marget Privits
Mob: +372 533 056 88
Vastuvõtuaeg: tööpäeviti vastavalt eelnevale kokkuleppele
E-post: marget.privits@vandra.ee

Õppejuht

Kaili Salumäe
Tel: +372 444 5010
E-post : kaili.salumae@vandra.ee

Sekretär

Maire Küttim
Tel: +372 444 7730
E-post: gymn@vandra.ee

IT-juht

Heinrich Laan
Mob: +372 
E-post: heinrich.laan@vandra.ee

Majandusjuhataja

Urmas Sepp
Mob: +372 5323 4699
E-post: urmas.sepp@vandra.ee

Kogukonna- ja kultuurijuht

Kairi Rikker
Mob: +372 5431 0410
Vastuvõtuaeg: tööpäeviti vastavalt eelnevale kokkuleppele
E-post: kairi.rikker@vandra.ee

Sotsiaalpedagoog

Reilika Kivisild
Mob: +372 5301 8263
Vastuvõtuaeg: esmaspäev, neljapäev, reede
E-post: Reilika.Kivisild@vandra.ee

Psühholoog

Ene Paadimeister
E-post:  ene.paadimeister@vandra.ee
Vastuvõtud toimuvad eelneva kokkuleppe alusel.
Vastuvõtule tulemise soov palun saata e-posti aadressile. Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel ja lepitakse kokku nõustamise aeg.

Eripedagoog

Ester Esula
Mob: +372 5341 0836
E-post: ester.esula@vandra.ee
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel reedel 8.00 – 14.00.

Logopeed

Airi Jürgenstein
E-post: airi.jyrgenstein@vandra.ee

Vastuvõtuaeg: vastavalt eelnevale kokkuleppele

Õpilaskodu õpetaja ja kasvataja

Riina Kuusk
Mob: +372 
Vastuvõtuaeg: vastavalt eelnevale kokkuleppele
E-post: riina.kuusk@vandra.ee

Õpilaskodu kasvataja

Taimi Akker
Mob: +372 
Vastuvõtuaeg: vastavalt eelnevale kokkuleppele
E-post: taimi.akker@vandra.ee

Raamatukoguhoidja

Eelika Rand
Tel: +372 444 7736
Kooliraamatukogu avatud: E-R 9.00-15.00
E-post: eelika.rand@vandra.ee

Söökla peakokk

Ettel Sarapik
Tel: + 372 444 7748
E-post: ettel.sarapik@vandra.ee

Kooliõde

Aet Lepla
Tel: +372 444 7743
E-post: aet.lepla@vandra.ee
Vastuvõtuaeg: esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kell 8.00 – 14.00

Administraator

Tiina Sikk
Mob: +372 5667 7515 
E-post: tiina.sikk@vandra.ee

Õpetajate toa telefon: +372 5353 1880

Kooli kriisimeeskond:

Kooli direktor: Marget Privits mob     5330 5688
Majandusjuhataja: Urmas Sepp mob 5323 4699
Õppejuht: Kaili Salumäe tel        444 5010         mob     5628 8785
Sekretär: Maire Küttim tel        444 7730         mob     5348 3921
Sotsiaalpedagoog: Reilika Kivisild mob     5301 8263
Return to Top ▲Return to Top ▲