Vändra Gümnaasium

Vändra Gümnaasiumi kontaktandmed

Kooli 13, Vändra, 87701 Pärnumaa
Reg. nr. 75001626
Tel: +372 53 339 858
E-post: gymn@vandra.ee

Arve saatmise info:
Maksja andmed: Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus, Pärnu-Paide mnt 2, Vändra alev 87701 Pärnu maakond, Registrikood 77000234.
Vallavalitsus võtab vastu e-arveid Omniva arvete keskuses.

Direktori kt/Õppejuht

Kaili Salumäe
Mob: +372 533 056 88
Vastuvõtuaeg: tööpäeviti vastavalt eelnevale kokkuleppele
E-post: kaili.salumae@vandra.ee

Sekretär

Maire Küttim
Tel: +372 533 398 58
E-post: gymn@vandra.ee

IT-juht

Kaido Pärnoja
Mob: +372 539 429 95
E- post: kaido.parnoja@vandra.ee

IT-arendusjuht


Mob: +372 
E- post:

Majandusjuhataja

Urmas Sepp
Mob: +372 532 346 99
E-post: urmas.sepp@vandra.ee

Kogukonna- ja kultuurijuht

Kairi Rikker
Mob: +372 530 555 18
Vastuvõtuaeg: tööpäeviti vastavalt eelnevale kokkuleppele
E-post: kairi.rikker@vandra.ee

Sotsiaalpedagoog (7.-12. klassid)

Reilika Kivisild
Mob: +372 530 182 63
Vastuvõtud toimuvad eelneva kokkuleppe alusel.
E-post: Reilika.Kivisild@vandra.ee

Sotsiaalpedagoog (1. – 6. klassid)

Liivika Laisaar
Mob: +372 568 241 13 
Vastuvõtud toimuvad eelneva kokkuleppe alusel.
E-post:  liivika.laisaar@vandra.ee

Eripedagoog

Ester Esula
Mob: +372 534 108 36
E-post: ester.esula@vandra.ee
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel reedel 8.00 – 14.00.

Logopeed

Airi Jürgenstein
E-post: airi.jyrgenstein@vandra.ee

Vastuvõtuaeg: vastavalt eelnevale kokkuleppele

Õpilaskodu õpetaja 

Riina Kuusk 
Mob: +372 535 964 66
Vastuvõtuaeg: vastavalt eelnevale kokkuleppele
E-post: riina.kuusk@vandra.ee

Õpilaskodu kasvataja

Taimi Akker
Mob: +372  53596466
Vastuvõtuaeg: vastavalt eelnevale kokkuleppele
E-post: taimi.akker@vandra.ee

Raamatukoguhoidja

Eelika Rand
Tel: +372 569 612 14
Kooliraamatukogu avatud: E-R 9.00-15.00
E-post: eelika.rand@vandra.ee

Söökla peakokk

Ettel Sarapik
Tel: + 372 588 113 35
E-post: ettel.sarapik@vandra.ee

Kooliõde

Aet Lepla
Tel: +372 578 706 69
E-post: aet.lepla@vandra.ee
Vastuvõtuaeg: esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kell 8.00 – 14.00

Administraator

Tiina Sikk
Mob: +372 566 775 15 
E-post: tiina.sikk@vandra.ee

Õpetajate toa telefon: +372 535 318 80

Kooli kriisimeeskond:

Kooli direktor:  mob: 5330 5688
Majandusjuhataja: Urmas Sepp mob: 5323 4699
Õppejuht: Kaili Salumäe  mob: 5628 8785
Sekretär: Maire Küttim  mob: 5348 3921
Sotsiaalpedagoog: Reilika Kivisild mob: 5301 8263

Meie kool on uks maailma

Return to Top ▲Return to Top ▲