Võimla

Vändra Gümnaasiumis on kaasaegsel tasemel võimla mõõtmetega 36 x 16 m.

Võimlat kasutatakse nii kehalise kasvatuse tundide kui treeningute läbiviimiseks.
Suvisel koolivaheajal on võimalik korraldada treeninglaagreid, sest koolil on 32 kohaga õpilaskodu ja söökla.
Vändra Gümnaasiumi võimla pidulik avamine toimus 15. veebruaril 2011.

Veel võimlast…

Võimla sisevaade üllatab oma puhta värvilahendusega. Eelkõige hakkab silma kanada vahtra parketist põrand, mille läikivale pinnale on joonitud võrk- ja korvpalliväljakud. Korraga on võimalik mängida kahel võrkpalliplatsil. Uuendatud on korvpallikonstruktsioonid, paigaldatud on sisejalgpalliväravad. Võistluste läbiviimisel on võimalik kasutada elektroonilist tablood ja helisüsteemi.

Võrkpallitreeningute jaoks üks otsaseintest kaetud puitplaatidega, korvpallitreeningute huvides on külgseintele pandud täiendavad korvilauad.

Ka kehalise kasvatuse tundide jaoks on mõeldud. Otsaseintes on varbseinad, millest osa on muudetav tribüüniks. Võimlas saab harjutada võimlemiskangil, rööbaspuudel ja võimlemisrõngastel ning ronida ronimisköitel.

Meie kool on uks maailma