Jõulud Vändra Gümnaasiumis

12. detsembril 2015.aastal algusega kell 10.00 korraldame Vändra Gümnaasiumi A-majas perepäeva, mille raames toimub heategevuslik jõululaat ja -kontsert.

Jõululaada eesmärk on  koguda raha kooli jalutussaali hubasemaks muutmiseks, et meie õpilastel oleks koht, kus end mõnusalt tunda ja oma vaba aega veeta.

Jõululaadal on avatud kohvik ning meeleolumuusikat teevad Vändra Muusikakooli õpilased. Laadalt saab soetada endale erinevaid jõuluteemalisi tooteid, mis on valmistatud meie kooli õpilaste ja õpetajate poolt. Erinevates töötubades on võimalik ka ise endale midagi meisterdada. Töötoad on tasulised, maksumusega 1-2 eurot.

Kell 11.30 algab kooli aulas kontsert „Jõulud kodus“. Seal esinevad meie kooli nii praegused kui ka endised õpilased.

OLETE KÕIK, TERVE PEREGA, OODATUD!

Kallid vanemad, kui Te tunnete, et teil on aega ja võimalust meie laata toetada, siis igasugune abi on teretulnud – kes küpsetab hästi, kes meisterdab midagi laadale müügiks. Oma soovist anna teada klassijuhatajale või  Riina Arvale, käsitööõpetajale (riina.arva@vandra.ee).

Ootame rohket osavõttu.

pilt jõulud