Tulevikutegijate ideekonkurss

Tulevikutegijate ideekonkurss 2016 teema on „Meri – võimalus Pärnumaa ettevõtluse arenguks“.

Vändra Gümnaasiumis toimus ideekonkurss esmaspäeval, 03. oktoobril. Ideekonkursist võtsid osa kõik majandustundide õpilased 2. – 11. klassini. Pika koridori seinu kattis ideede sadu. Selles valguses on Pärnumaa majanduselu tulevik hele ja särav.  Hinnati idee uudsust, praktilisust, väljapanekut, esitlust, küsimustele vastamist ja vormistust.  Uudse ideena märkisid hindajad ära töö „Spordi rand“ smuutiroboti. Kõik osalenud ideed on pikas koridoris sel nädala vaatamiseks ja vaatajate lemmiku selgitamiseks nähtaval.
Pärnus Port-Artur 2 aatriumis toimuvale ideekonkursile 5. oktoobril pääsesid ideed:

Pärnu Ranna kalavaatlusbassein ja restoran,
Meremuuseum ja seirekajakad,
Veealune maitsete maailm,
HerbEst ja VetiBubba,
Vesi ja äri
Vee ja õhu puhastaja

Ideid hindasid: Marget Privits, Kevin Lee, Maire Küttim, Maarja Padari, Ester Vahter, Lea Kont.
Õpilasi juhendasid Ene Kitsnik, Riina Sikkal ja Silja Enok.

Uudise edastas Silja Enok