Nädalainfo 13. veebruar – 20. veebruar

E: 13.02

• alates kell 14.00-st direktor Marget Privits koostöökohtumisel OÜ Valleys.

T: 14.02

• õpetaja Ene Kitsnik (annab 1. tunni) ja III a klass Pärnus kinos ning laserpargis (väljasõit kell 9.00).

K: 15.02

• õpetaja Mari-Liis Jaanson Tartus koolis.
  • 3. kl Varia Pärnu MV saalis (3 IIIa kl õpilast + 3 III b kl õpilast), algus kell 11.00. Õpilastega kaasas õpetaja Riina Kirkmann.
  • Inimeseõpetuse piirkondlik olümpiaad, VG arvutiklassis  juures on infojuht K. Lee, õpilaste nimekiri ja ajakava on õpetajatetoas stendil.
  • Loovtööde esitlemine, osalevad  8. klassi õpilased ja nende juhendajad klassis nr. 45.

Tööde teemad ja ajakava õpetajate toas ja kooli stendil pikas koridoris. 7. klasside õpilastel on soovitatav tulla kuulama-vaatama tööde kaitsmist, kokkuleppel aineõpetajaga.

• Ettevõtlus- ja majandusõpetajate võrgustiku kohtumisel Pärnu Kutsehariduskeskuses. Osalevad õpetajad R. Sikkal, E. Kitsnik ja S. Enok, väljasõit  kell 13.00.
  • Alates kella 10.00-st võimlas Korvpalliturniir. Korraldab H. Kitsnik koos Koolispordiliiduga.
  • direktor Marget Privits Alevivalitsuses allasutuste eelarvete läbirääkimisel.

N: 16.02

• õpetaja Mari-Liis Jaanson Tartus koolis
  • Pänus MV saalis matemaatikavõistlus Nuputa (2 V kl + 2 VI kl õpilast; 3 VIIa kl õpilast). Õpilastega kaasas ?

E: 20.02

• 1.-3. klassil külas Hull Teadlane projekti “Olen tragi, sordin prügi!” raames, kes viib läbi teadustunni (10.55 – 11.40 võimlas).