II trimestri boonuspäevad parimatele õppijatele

2 päeva – 5. ja 6. märts 2020

1 päev – 6. märts

4. klass (15 õpilast)

Pilleriin Aru (2 p)                Romek Tiismaa (1 p)         Marleen Pärn (2 p)

Pert Nikolajev (2 p)           Teele Tuisk (2 p)                 Ketlin Hartõkainen (1 p)

Karola Esula (1 p)               Karolin Sumre (2 p)           Mia Maria Oole (1 p)

Kristina-Helen Kuusik (2 p) Heino Lohk (2 p)             Marten Kitsing (2 p)

Sandra Madisson (1 p)  Richard – Matthias Varrik (2 p)

Anelle Aim (1p)

5.a klass (8 õpilast)

Simona Tõnsing (2 p)        Kendra Kullamaa (1 p)                 Anette Tall (1 p)

Mia Saar (2 p)                     Säsil Schultz (2 p)                          Kätriin Järve (2 p)

Kritti Ollino ( 1 p)               Ragnar Petrov (1 p)

5.b klass (8 õpilast)

Lisandra Jürimäe (2 p)                 Mirell Raaga (2 p)         Birgit Randmäe (2 p)

Marjanne Tomingas (2 p)        Kerol Järve (1 p)                Sandra Kuusk (1 p)

Märten Mätas (1 p)                      Jasper Ojala (1 p)

6.a klass (2 õpilast)

Kaisa Pärnoja (1 p)                        Kerteli- Kretebel Reiksar (2 p)

6.b klass (3 õpilast)

Rihanna Tiismaa (1 p)                  Lisett Küüts (1 p)              Anabel Jõeleht (1 p)

7. klass (3 õpilast)

Lisette Helena Maranik (2p)      Patrick Lepik (1 p)              Mirko Sumre (1 p)

8. b klass (2 õpilast)

Laura Orlova (1 p) Angela Sutt (1 p)

9.a klass (5 õpilast )

Triinu Aru (2 p)                   Kärt Kõuts (1 p)                  Minni Toom (2 p)

Birgit Pajumäe (1 p)          Kertu Luik (1 p)

10. klass (3 õpilast)

Kristin Krais (2 p)               Isabella Lepik (2 p)          Lisandra Nurmesalu (2 p)

12. klass ( 2 õpilast) Kirke Tomson ( 2 p)                      Kirke Tõnissaar (2 p)