Kuidas õpetada koduõppel olevat last iseseisvalt õppima?

Iga lapsevanem soovib, et laps oleks koolis edukas. Tänases eriolukorras, kus kõik koolilapsed on koduõppele suunatud, tekitab paljudele lastele raskusi just iseseisev õppimine.

Osad lapsed on võimelised iseseisvalt õppima ilma vanema sekkumiseta, teised vajavad täiendavat tuge õppeprotsessis. Millest see sõltub ning milline on selles lapsevanema roll? Kuidas saab lapsevanem õpetada lapsele õppimisoskust ning suunata last iseseisvusele?

Koolituse eesmärgiks on aidata lapsevanematel mõista lapse iseseisvaks õppimiseks vajalikke eeldusi ja saada nõuandeid selle saavutamiseks.

Eripedagoog ja lektor Kristin Veltri jagab häid nõuandeid ning vastab osalejate küsimustele.

Käsitlemisele tulevad järgmised teemad:
● Milline peab olema lapse eelhäälestus iseseisvaks õppimiseks?
● Kes ja kuidas loob sobiva õpikeskkonna?
● Mida kujutab endast lähim arengutsoon? Kas selles alas toimubki õppimine?
● Millal on laps suuteline iseseisvalt õppima ehk ennast juhtima ja kontrollima?
● Mida teha kui laps ei oska, ei taha ja ei suuda iseseisvalt õppida?
 Täpsem programm ja registreerimine
Soodushind 29 €+km 12. aprillini