Briti päevadel I koht

briti_n2dal_2016

2.-6. novembril toimuvad Briti päevad Pärnus. Pärnu ja Pärnumaa 7.-9. klasside inglise keele ja kultuuri huvilised õpilased said kokku Paikuse Põhikoolis 3. novembril. Seekordseks teemaks „Shakespeare ja meri“. Briti päeva ühisüritusel valmistasid 3-liikmelised õpilaste võistkonnad kodudes mereandidest toidu, tegid ingliskeelse esitluse toidu valmistamise käigust, tutvustasid retsepti ja pakkusid toitu žüriile maitsmiseks. Esineti ka mereteemalise lauluga, kus samuti selgitati välja parimad. Meie kooli esindasid väga tublid keeleoskajad 7. a klassi õpilane Emma Köster ning Sandra Väliste ja Isabella Lepik 7. b klassist. Meretoidu esitluse kategoorias saavutas meie võistkond edukalt I koha.

Õpilastele tutvustati ka Shakespeare’i loomingut.

Eelmisel aastal oli meie kooli 9. klassi võistkond taolisel briti päeval võidukas mitmes kategoorias.

Õpilasi juhendas õpetaja Ülle Tomingas.