Tule 12. augustil Vändra kooli 95.aastapäeva kokkutulekule!

Vändra gümnaasium ootab oma endisi õpilasi, vilistlasi, õpetajaid ja  töötajaid 12. augustil 2017. aastal kooli kokkutulekule.

Päevakava:
10.00 – 24.00 osavõtjate registreerimine koolis
12.00 – tänujumalateenistus Vändra Püha Martini  kirikus
13.00 – kogunemine Vändra pargis
13.30 – rongkäik pargist kooli
14.30 – klassijuhataja tund koolis
16.00 – aktus
18.00 – vastuvõtt  õpetajatele ja kutsetega külalistele
20.00 – pidu hakkab! Ansambel Rulli Magneetik ja vilistlasbändid
01.00 – jätkub diskomaraton

Registreerumine ja osavõtumaksu tasumine on avatud 20.jaanuarist internetis ja Vändra raamatukogus. Kui registreerute internetis, siis väljastab MTÜ Vändra Vilistlaskogu teile arve, millel kajastuvad teie valikud. Interneti registreerumisaadressi leiad jaanuarikuu Vändra Teatajast ja Facebookist-st ning kooli kodulehelt.

Osavõtutasu jaanuaris, veebruaris ja märtsis on 15 €,  aprillis ja mais 20 €, juunis, juulis ja augustis 25 € ja kokkutulekul 30 €.

Lisaks osavõtutasule on võimalik ette tellida Vändra hariduslugu algusajast kuni direktor Olga Kängsepa ajastuni. Raamatut „Vändra hariduslugu I“ saab ette tellida hinnaga 18.- € kuni 15.maini. Kokkutulekul koha peal ostes on hinnaks 25.- €-.

Kui soovid majutust kooli õpilaskodus, siis see maksab 5.- € öö.

Kokkutulekul kogume annetusi parimate õpilaste stipendiumifondi. Annetuse saab teha ka registreerumisel selle lisamisel tasutavale summale.

Osavõtumaks (kui ka raamat ja ööbimine ning annetus, siis koos nende maksumusega) palume kanda MTÜ Vändra Gümnaasiumi Vilistlaskogu Swedbanki kontole EE902200221042123591. Palun lisage selgitusse oma lõpetamise aasta ja nimi, raamatu soov, majutussoov ja annetuse suurus stipendiumi fondi.

Osavõtutasu sisaldab kokkutuleku korraldamise kulusid, vilistlaskogu kingitust koolile, meenet, suppi, kohvi, kringlit ja käepaela.

Tasuta saavad kokkutulekule enne 1960. (kaasa arvatud) aastat lõpetanud vilistlased, endised koolijuhid ja õpetajad.

Palun levitage infot kokkutuleku kohta ka oma klassikaaslastele!
Vändra Gümnaasiumi Vilistlaskogu

Registreerimine