Plakatikonkurss “Minu sõnum maailmale”

Novembrikuus korraldas Ameerika keskus Tallinna Tehnikaülikoolis plakatikonkursi “Minu sõnum maailmale”.

Osalema kutsuti  üld- ja kutsehariduskoolide õpilasi ning kõrgkoolide üliõpilasi. Võisteldi  kahes vanusegrupis:  alg- ja põhikool ning  keskkool, kutsekool ning kõrgkool.  Vändra Gümnaasiumi IIB klass osales konkursil alg- ja põhikooli vanusegrupis ja neil läks suurepäraselt, sest 1. detsembril valis rahvusvaheline žürii laekunud plakatitest välja parimad ning IIB klassi plakat osutus 1. koha vääriliseks oma vanusegrupis. Aitäh ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetajale Ülle Ütt, kellelt saime hea mõtte,  mida plakatil kujutada. Loodame, et sõnum jõuab kõikide selle planeedi inimeste südamesse. 9. detsembril sõidab kogu klass Tallinnasse TTÜ Innovatsioonikeskusesse Mektory, kus toimub pidulik auhindade üleandmine.  Plakati valmimist juhendas Riina Kirkmann.  Õnne võitjatele ja aitäh korraldajatele!

Uudise saatis Riina Kirkmann