Vändra Gümnaasiumi ja M.Lüdigi nimelise Vändra Muusika- ja Kunstikooli direktorina alustas tööd Aivar Paas.

Aivar rääkis natuke endast:
“Olen sündinud ja kasvanud ning koolis käinud Suure-Jaanis. Õppisin Tartu Ülikoolis kehakultuuri (kergejõustiku eriala) ja töötasin Suure-Jaani keskkoolis kehalise- kasvatuse õpetajana (1989- 1996). Olin kolm õppeaastat Olustvere Põhikooli direktor (1996- 1998). Aastatel 1998- 2008 töötasin eraettevõtluses ja olin mööblitööstuses müügidirektor.
2008.-2010. olin Türi Majandusgümnaasiumi direktor. Kool suleti VV otsusega 2011.
Alates aastast 2008 kuni siiani olen ise ettevõtja haljastuse alal.
Hobideks on jalgrattasport, jaht ja rekkatööd juhutöödena. Olen abipolitseinik. Põhja-Sakala vallavolikogu liige ning haridus- ja kultuurikomisjoni liige.”
Eilsel kohtumisel õpetajatega, kiitis Aivar Paas meie kooli head mainet ja tunnustas väga heade riigieksami tulemuste eest 2023. aastal. Aivar rääkis, et peab oluliseks koostööd ja õpilaste arenguvõimaluste parandamist ning uuenduslikkust.
Soovime meie uuele direktorile edu, põnevaid väljakutseid ja meeldivat koostööd!
Foto: erakogu