Tüdrukute rahvaliiga võit

Vändra Gümnaasiumi 5. b klassi tüdrukud Eesti rahvaliiga 3×3 meistrid.

06.12.2017 toimus Paides vabariiklik Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga 3×3 korvpalli võistlus. Vändra Gümnaasiumi V b  klassi tüdrukud koosseisus Elis Krais, Andra Ailjama, Lisette Helena Maranik ja Alondra Lääniste, tulid sealt tagasi karika ning kuldmedalitega. Eelneval aastal jäime samal üritusel napilt neljandaks, kaotades mõlemale Vaida kooli võistkonnale ning Imaverele. Sellel aastal sattusime loosi tahtel just nende samade võistkondadega ühte alagruppi. Möödunud aastaga on aga tüdrukud korvpalliplatsil osavamaks saanud ning me väljusime grupist täiseduga, võites nii eelmainitud võistkondi kui ka O. Lutsu nimelise Palamuse Gümnaasiumi tüdrukuid. Poolfinaal tõi meile vastaseks Abja Gümnaasiumi neiud. Kaitse oli meie võistkonnal niivõrd hea, et ainsad, kes meie vastu punkte suutsid visata terve turniiri vältel, olid just nemad. Aga ka rünnakul olime tugevad ning sammusime finaali seisuga 10-2. Finaalis kohtusime taas teada-tuntud tugeva korvpallikooli Vaidaga. Tõsises võitluses suutsid V b klaasi tüdrukud vastased teistkordselt alistada ning esikoht oli kindlustatud. Tublid!

Suur tänu tüdrukute klassijuhataja Ave Naanole, lapsevanematele ja Vändra Gümnaasiumile igakülgse abi ja toetuse eest.

Korvpalliklubi Karud treener Helari Kitsnik