8. kl õpilaste loovtööd

18.03.22 toimus Vändra Gümnaasiumi aulas loovtööde kaitsmine. Õpilased ja juhendajad olid sügisest saati teinud tublit tööd ja valminud olid mitmed praktilised tööd ja uurimistööd. Kaitstud tööde nimekiri, vaata siit tabelist.

Õpilased valmistasid mitmeid vajalikke esemeid, nt kassidele ronimispuu, mis soovitakse annetada loomade varjupaigale. Vändra staadioni riietusruum sai uued nagid ja pingid, meie koolimaja sisustab uus prügikast. järgnevalt mõned fotod valminud esemetest ja teostest.

Maalid, juhendaja M. Roost. Lauamäng, juhendaja A. Luhaorg ja lõhnaküünlad, juhendaja E. Kitsnik. Kassi ronimispuu ja prügikast, juhendaja E. Vaino

Loovtöö esitlemisega hindamiskomisjonile said kõik õpilased hästi hakkama.

Uurimistöödes anti ülevaade meie kooli õpilaste arvamusest koolitoidu, kehalise kasvatuse tundide ja huvitavate koolitundide kohta. Uuringute käigus koguti infot sugulastelt ja tuttavatelt ning nende ütluste põhjal koostati põhjalik ülevaade autoomanikuks olemisest ENSV-s ja maadluse arengust ning edukamatest maadlejatest Vändras.

Tekst ja fotod – VG loovtööde koordinaator H. Arumäe