Info eKooli ja Microsoft 365 kasutamiseks

Vändra Gümnaasium kasutab õppetöö läbiviimiseks ja suhtlemiseks eKooli ja Microsoft 365 keskkondasid, nt MS Teams, MS Outlook.  Nendesse keskkondadesse sisenemiseks on vaja teada enda meiliaadressi ja parooli.  Palume kõikidel Vändra kooli õpilastel need vajalikud paroolid meelde tuletada.

  • Juhul, kui eKooli parool on ununenud või kaotsi läinud, siis vt siit.
  • Ununenud Vändra kooli meiliaadressi või parooli (nt MS Teamsi parool) korral pöörduda kooliaasta alguses uue parooli saamiseks VG IT juhi poole heinrich.laan@vandra.ee

Uued õpilased ja lapsevanemad peavad end vormistama eKooli kasutajateks. eKooli juhised lapsevanemale ja õpilasele, vt   “Uue kasutaja lisamine eKooli

eKooli juhised õppeinfole juurdepääsuks, vt “Taotlus koolile …

Kõikide Vändra kooli õpilaste ja töötajate meiliaadress on kujul  eesnimi.perenimi@vandra.ee  ja ainult sellisel kujul esitatud meiliaadressiga eKooli taotlus kinnitatakse ära.

Uue õpilase eKooli juurdepääsu taotlus kinnitatakse hiljemalt 10.09.2022 juhul, kui õpilane on saanud selleks ajaks Vändra kooli meiliaadressi ja esitanud taotluse.

Õige meiliaadressi ja esialgse parooli saavad kõik uued õpilased (1. kl ja 10. kl) oma klassijuhatajalt õppeaasta alguses.

Vändra Gümnaasiumi eKooli administraator Hille Arumäe  hille.arumae@vandra.ee