Ettevõtlusnädal „Aeg muuta kurssi“

Pärnumaal kannab ettevõtlusnädal pealkirja „Aeg muuta kurssi“

2023. aasta ettevõtlusnädal saab majandustundides mängida, esineda ettevõtjana kaasõpilastele ning võistelda eakaaslastega Pärnumaal ja Eestis.

2023. aasta ettevõtlusnädal algab Vändra Gümnaasiumis “Rahakompassiga”. Nädala jooksul mängivad põnevat lauamängu I ja II kooliastme õpilased. 2.-6. klass saavad teisipäeval osaleda maakondlikul majandusviktoriinil. Väikeklassid panevad koos õpetajatega kokku rahapuslesid ja uurivad pilte raamatust „Tom õpib rahatarkust“. Põhikooli vanem aste võistleb eakaaslastega rahatarkuste e-viktoriinil ning gümnasistid osalevad Pärnus toimuval suurel inspiratsioonipäeval.

Nädal lõpeb Lüdigi saalis, kus eelmise õppeaasta miniettevõtjad jagavad oma õpikogemusi alustavatele miniettevõtjatele 6. ja 10. klassis.

Rõõmsat aega kursi muutmiseks!

Majandusõpetajad Silja Enok, Ene Kitsnik, Sandra Hunt