IX Koolinoorte Teatripäev Haapsalus

Rahvusvahelise teatripäeva eel käisid meie kooli 4.-10. kl teatrihuvilised õpilased Haapsalus koolinoorte teatripäeval „Teatri mitu nägu“, kus sai osaleda 18 Eesti teatri ja teatrikõrgkooli töötubades.

Tegevused olid mitmekülgsed: tutvuti klassikalise ja kaasaegse balletiga, nukumeistrite töö ja vahvate nukkudega, osaleti pantomiimi-, labürint- ja improteatris, uuriti teatri ja tehisintellekti koostööd, mõtestati ning katsetati lavastuse sünni etappe, süveneti komöödia toimimisse, tehti põnevaid hääleharjutusi, arendati reaktsiooni ja koordinatsiooni, meisterdati rekvisiite, mängiti loovmänge ja prooviti veel muudki põnevat. Meil oli vahva päev!
Täname ürituse eestvedajaid: VAT Teatrit, Endla Teatrit ja Eesti Etendusasutuste Liitu! Aitäh meie koolile toreda ja sisuka väljasõidu võimaldamise eest!
 
Tekst: õp Heli Buht
Fotod: õp Heli Buht, Markkus Pärnsein