Nädala info 09. – 13.04.2018

E: 09.04

• J. Pertel, M. Küttim, K. Lossmann, M. Privits Sindis KiVa kogemuspäeval, väljasõit 12.00

T: 10.04

• 10.-14.04 TFT rühm Iirimaal – seetõttu sel nädalal eritunniplaan
  • Teispäevast reedeni asendusklassijuhatad on 9. kl R. Sikkal,        8.a  H. Arumäe, 6. kl E. Meresmaa, 11. kl klassivanem.
  • 14.00 e-õppepäeva ettevalmistamine koostöörühmades
  • M. Privits Põhja-Pärnumaa koolijuhtide koosolekul Pärnu-Jaagupis

Loe edasi Nädala info 09. – 13.04.2018

Küünlajaht on lõppenud

Küünlajaht on selleks korraks lõppenud. Vändra Gümnaasiumist osales 3.a klass kolmandat ja 6. klass viiendat korda. Kooliõpilastele suunatud projekti „Küünlaümbriste jaht“ eesmärk on propageerida koostööd ja loodussäästlikku suhtumist. Projekti sisu on aastate lõikes jäänud samaks, viimastel aastatel on lisaks küünlaümbristele kampaania korras kogutud ka kasutatud patareisid ja tehtud jäätmekäitlusteemalisi loovtöid. Sel aastal sisestati küünlaümbriseid ja/või patareisid koguva meeskonna andmed uude StartUp Viljandi veebikeskkonda. Kogumistulemuste sisestamine oli õpilastele uus põnev kogemus.

Loe edasi Küünlajaht on lõppenud