Vändra Gümnaasiumi jõulupidu

19. detsembri õhtul oli Vändra kultuurimaja taas mõnusat elevust ja siginat- saginat täis, sest meie koolipere oli seal oma jõulupidu pidamas. Siiras rõõm, et nii, nii palju vanemaid/ vanavanemaid, õdesid- vendi ja sõpru oli meie etendust “Jõulutaati otsimas” vaatama tulnud, mahtusime vaevu saali ära. 🙂  Suur aitäh Teile!

Siirad tänud Sulle, meie pealavastaja Riina Kirkmann, kes õpetas ja juhendas vapraid peaosatäitjaid Katit (Ketriin Saks) ja Matit (Hugo Argel) ning kõiki teisi näidendi osatäitjaid (Metsaeit- Lisandra Pahkojev, Lumehelbekesed- Delisia Pert ja Karolin Sturm, Päkapikud- Kadi Pärnoja ja Miia Sofia Voksep).

Hästi suur aitäh õpilaste juhendajatele:

  • Ave Naano- Oravad (3.b), Lumehelbekesed (2.a), “Fairytale” (6.a/ 6.b) ja 4.b klassi tants
  • Tiiu Lilienthal- Üle- 4.a klassi tants
  • Sirje Paakspuu- Virmalised (5.b klass) ja laul “Lumehelbeke” (3.a)
  • Kalli Rõõmusaare- poiste-, mudilas- ja lastekoor, “Hällilaul” (11. klass), “Talve võlumaa” (5.a)
  • Ene Kitsnik, Küllike Reimann, Airi Allvee- laul (2.b) ja plaatpillid (1.a)
  • Kalev Saar- Hugo metsasarv (“Mine ütle mäele ei”)

Aitäh 9.b klass, kõik klassijuhatajad (kes te läbi vihma ja libedate teede kiuste alati proovi jõudsite), abilised enne pidu ja peo ajal. Aitäh Kaido Pärnoja (heli), iluloojad/ lavakujundajad Angeelika Alev- Mägisalu ja Lii Rõõmusaar. Siirad tänud Ats Paberits ja Martin Sempelson – teiega on alati nii super koostöö! Tänusõnad nii suured ja siirad kõikidele esinejatele ja loomulikult meie Jõuluvanale (Richard- Matthias Varrik).

Peale etendust algas jõuludisko ning “puldis” olid meie kõige ägedamad diskorid Alondra Lääniste ja Laura Kuusk. 🙂

Soovime Teile meie koolipere poolt imeilusaid jõule koos kallitega, lahket Jõulutaati ning armsaid hetki.