NB! Registreerimata külaline ei sisene kooliruumidesse!
Kutsutud külaline ootab kooli valvelauas kutsujat!
Haigena tuleb püsida kodus!
NB! Registreerimata külaline ei sisene kooliruumidesse!
Kutsutud külaline ootab kooli valvelauas kutsujat!
Haigena tuleb püsida kodus!
E, 28.09
KIKi projekti “Õuesõppetunnid Vändra Gümnaasiumis” raames õppisime täna Särghaual. Esmalt tutvusime vahenditega. Võtsime mullaproove, mõõtsime mulla pH taset, mõōtsime mulla temperatuuri, värvisime mullaga töölehte, mõõtsime mulla niiskust. Uurisime mikroskoobiga kive, mulda, mereliiva ja karpe. Tagasi sõidul kooli nägime Carl Robert Jakobsoni talumuusemi Kurgjal ja imeilusat metsa.
6.a klassi õpilased
Säsil Schulz, Miia Marian Raudsepp, Kätriin Järve
E, 21.09
Hoiame majas hajutatust!
Õpilased on majas hajutatult:
Vahetundidel, ilusa ilmaga on õpilased õues.
Peale tundide lõppu lahkuvad õpilased koheselt koolimajast (v.a pikapäevarühma või konsultatsiooni/järelevastamist ootavad õpilased).
E, 14.09.20
T, 15.09.20
Õpikojad on koolis toimuv tunniplaani sobituv programm, kus 7.-9. klasside bioloogiahuvilised õpilased saavad teha bioloogiakatseid. Õpikojad aitavad rikastada õppekava ja tugevdada kooli võimekust reaal- ja loodusteadustes, vt https://www.teaduskool.ut.ee/et/oppetoo/opikojad
Õpikojad toimuvad regulaarselt, üks kord kuus a 4 tundi. Õpikodasid viib läbi Tartu Ülikooli teaduskool ja õpilasi õpetama tulevad oma laboriseadmetega TÜ üliõpilased ja magistrandid. Meie koolis on bioloogia õpikoda käinud ka varem 2014/15. õppeaastal. Loe tollastest põnevatest tegemistest SIIT
Sellel õppeaastal saavad Vändra, Juurikaru ja Pärnjõe kooli õpilased osaleda bioloogia õpikoja töös. Selleks on loodushuvilistel lastel vaja:
Esimene õpikoda toimub Vändras 13. oktoobril, kell 11:00 – 15:00
VG bioloogiaõpetaja Hille Arumäe
Õpilased on endiselt majas hajutatult: