Autori Heinrich postitused

Nädala info 28.11 – 02.12.2022

                                    Sündmus 
E, 28.11

 

I trm TUNNUSTAMINE aulas kell 8:20 (I – XII klass)

Psühholoog koolimajas kell 10:00 – 15:00

T, 29.11  EELK peapiiskop Urmas Viilma loeng/vestlus 9.-12.kl ja õpetajatele/töötajatele aulas kell 12:30 – 13:30

Infokoosolek kell 14:30

K, 30.11 Best in English 2022 kell 12:55 arvutiklassis (osaleb 15 õpilast)
N, 01.12  

Kell 14.00 KiVa tiimi koosolek

R, 02.12

 

C1 Advanced inglise keele suuline eksam

Pärnumaa matemaatikute laager Sindi Gümnaasiumis (kutsutud 7 õpilast)

 

Nädala info 21. – 25.11.2022

                                    Sündmus 
E, 21. 11

 

Gümnaasiumiastme TÜ Pärnu Kolledži kontaktõppepäev

Psühholoog koolimajas

 

T, 22.11  Põhja-Pärnumaa valla koolide humanitaarainete inspiratsioonipäev II kooliastme õpilastele kell 10:00 – 13:00 (osaleb 20 õpilast) Pärnu-Jaagupi Põhikoolis

Infokoosolek kell 14:30

K, 23.11 Töövarjupäev (IX – XI kl)

Kell 13:00 kultuurimajas TEMUF-i noorteetendus U-TUBE, pilet 12 eurot

Põhja-Pärnumaa valla koolide loodusainete inspiratsioonipäev Vändra Gümnaasiumis

 

N, 24.11 KADRIPÄEVA STIILIPÄEV

Töövarjupäev (IX – XI kl)

8.a klass õppekäigul Tallinnas

Kell 10:40 kehalise kasvatuse õpetajate infominutid

 

R, 25.11

 

Boonuspäev

JATS-i liikmed osalevad osaluskogu infotunnis kell 11:30 – 12:15

Pannakse välja I trm kokkuvõtvad hinded (4. – 9. kl)

 

L, 26.11 12. klassi C1 Advanced inglise keele eksam

Nädala info 14. – 18.11.2022

                                    Sündmus 
E, 14. 11

 

e-õppepäev: õpilastele antavad ülesanded märgib õpetaja eKoolis “kodused ülesanded” all

 

T, 15.11 Koidulauliku etluskonkursi koolivoor (kirjanduse tundides)

Playboxi proov kell 14:00 – 18:00 kultuurimajas  

K, 16.11 Playboxi proov alates kell 15:00  kultuurimajas
N, 17.11 12. kl UT/PT kaitsmine kell 9:00 (2 tööd)

12. klassi individuaalne karjäärinõustamine

Õpioskuste talgud 2022 piirkonnavoor oma koolis

Playboxi peaproov algusega kell 15:00 kultuurimajas

7.kl lastevanemate klassikoosolek kell 17:30 ruumis 43

R, 18.11

 

1.– 3. klassi rahvastepallivõistlus Sindis

Klassivanemate koosolekud JATS-i ruumis kell 10:35 ja 11:40

Kell 18:00 PLAYBOX: Vallaline kaunitar

L, 19.11 Lauatennise piirkondlik võistlus Paikusel (juhendaja R. Himmaste)

Nädala info  07. – 11.11.2022

                                    Sündmus  
E, 07. 11 

 

Gümnaasiumiastme TÜ Pärnu Kolledži valikkursuse kontaktõppepäev 
T, 08.11  8a, 8b, 8c klass õppekäigul VABAMU muuseumis ja riigikogus 

KiVa tiimi koosolek kell 8.00 

 

K, 09.11  Mardipäeva stiilipäev 

Väike KooliCanto lauluvõistlus 

N, 10.11  4.-5. kl poiste rahvastepallivõistlus Kilingi – Nõmmes Hoolekogu koosolek kell 17:30 

 

R, 11.11 

 

Klassivanemate koosolekud JATS-i ruumis  

5. – 12. klass kell 10:35  

1. – 4. klass kell 11:40 

Kohtumine kirjanik Mika Keräneniga kell 14:00 alevi raamatukogus 

EELINFO

  • 14. nov e-õppepäev
  • 16. nov Koidulauliku etluskonkursi koolivoor
  • 18. nov PLAYBOX
  • 23. nov Põhja-Pärnumaa valla loodusainete inspiratsioonipäev andekatele, II kooliastme õpilastele
  • 23. nov kell 13.00 kultuurimajas TEMUF-i noorteetendus U-TUBE, pilet 12 eurot
  • 29. nov külas EELK peapiiskop Urmas Viilma – kell 12.30 – 13.30 loeng/vestlus gümnaasiumiastmele ja õpetajatele/töötajatele
  • 29. nov Õppenõukogu

NÄDALAINFO 31.10 – 4.11.22

                                    Sündmus 
E, 31.10

 

Õuesõppenädal: SÜGISE SÄRAS ÕUE ÕPPIMA!

HALLOWEENI stiilipäev

 

Läbirääkimiste simulatsioonimäng – praegused kursuslased vs endised õpilased (Marget Privits, Tanel Kangert, Marek Helm, Tanel Beeren)

Alustab malering ruumis nr 36 E kell 12:55 ja N kell 15:40

 

T, 01.11 12. kl UT/PT esitamistähtaeg

Infokoosolek

Liiklusohutuse koolitus IX klassidele

 

K, 02.11  
N, 03.11 Meedialoeng VIII klassidele ja gümnaasiumiastmele

KiVa tiimi koosolek kell 14.00

R, 04.11

 

4. – 5. kl tüdrukute rahvastepallivõistlus Paikusel

 

Klassivanemate koosolekud JATS-i ruumis

5. – 12. klass kell 10:35

1. – 4. klass kell 11:40

Nädalainfo 24.-30.10.2022

                                    Sündmus  
E, 24.10 

 

 SÜGISVAHEAEG 24. -30. OKT.2022 

ERASMUS+ projekti partnerite konverents (Itaalia, Kreeka, Egiptus ja Eesti) 

 

T, 25.10  ERASMUS+ projekti partnerite konverents (Itaalia, Kreeka, Egiptus ja Eesti) 

 

K, 26.10  Järelevastamine kell 10:00 – 12:00 ruumis nr. 44 

Õp. Kalli Rõõmusaare laululapsed Toris laulmas (9:30 – 14:30) 

N, 27.10   
R, 28.10 

 

 

Nädalainfo 17. – 21.10.2022

                                  Sündmus 
E, 17.10

 

 7. kl inglise keele e-tasemetöö (kirjalik) kell 10:55 arvutiklassis

7. – 9. kl poiste vabariiklik jalgpallivõistlus Raplas

Lastekoori tüdrukud esinemas Vändra Kodus (peale 5.tundi)

T, 18.10 7. kl inglise keele e-tasemetöö (suuline) alates kell 8:55 arvutiklassis (käiakse kellaajaliselt gruppides)

Pärnu- ja Raplamaa EVK seminar aulas kell 11:30 – 16:00

Alustab mootorsõiduki juhtimise valikkursus kell 14:15 – 15:55 ruumis nr 36

K, 19.10 Kell 13:00 õpetajate väljasõit

(tunnid lühendatud, hommikupudru asemel puuviljad, pikapäevarühm sõitjatele õpilastele kuni kella 13:00-ni)

N, 20.10 4.a ja 4.b klass õppekäigul Teaduskeskuses AHHA

 

R, 21.10

 

Lastekoori lauluproov Tootsis, väljasõit peale 5. tundi

 

SÜGISVAHEAEG 24. – 30. OKT 2022

NÄDALA INFO 10. – 14.10.2022

 

                                    Sündmus  
E, 10.10 

 

4. b kl loodusõpetuse e-tasemetöö kell 10:55 arvutiklassis 

 7. kl loodusõpetuse e-tasemetöö kell 12:00 arvutiklassis 

KiVa tiimi koosolek kell 14.00 

Fotokonkursi „Sügis meie ümber“ fotode esitamistähtaeg 

T, 11.10  Infokoosolek kell 14:30 (ruum 44) 
K, 12.10  Pärnu Haigla kiirabiosakonna koolitus „Sinu käed päästavad elu“ 9.a, 9.b ja 10. klassile kell 9:05 – 10:05 aulas  

4.a kl loodusõpetuse e-tasemetöö kell 10:55 arvutiklassis 

10.-12. kl poiste jalgpallivõistlus Pärnus 

Lastevanemate üldkoosolek ja K. Talvingu koolitus kell 17:30 aulas 

N, 13.10  Enn Nurga nimeline peast arvutamise võistlus põhikooli õpilastele matemaatikatundide ajal 

VI klassi õpilased ja klassijuhataja programmi „Hooliv klass“ noortekoolitusel Taevaskojas 

R, 14.10 

 

Klassivanemate koosolekud JATS-i ruumis 

5. – 12. klass kell 10:35 

1. – 4. klass kell 11:40 

VI klassi õpilased ja klassijuhataja programmi „Hooliv klass“ noortekoolitusel Taevaskojas 

 

 

EELINFO: 

17. okt 7. – 9. kl poiste vabariiklik jalgpallivõistlus Raplas 

  1. okt Pärnu- ja Raplamaa EVK seminar aulas kell 11:30 – 16:00

18. okt alustab mootorsõiduki juhtimise valikkursus kell 14:15 – 15:55 

  1. okt 4a ja 4b klass õppekäigul AHHA-s

21. okt Põhja-Pärnumaa valla aastapäeva peoõhtu Halinga restoranis (pilet 15 eurot, ans. ONUD) 

4.-9. klassi arvutiõpetuse tundide raames KüberPähkli test (avatud kuni 7. nov 2022) 

24.-30. okt SÜGISVAHEAEG 

  1. nov 12. kl UT/PT esitamistähtaeg (5 õpilast) 

18. nov PLAYBOX 

Nädalainfo 3.10.2022 – 7.10.2022

                                    Sündmus 
E, 3.10

 

Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev Vändra kultuurimajas kell 9:30 – 13:30

TÜ Pärnu Kolledži valikainete kontaktpäev

G. Merilo loeng jääb inspiratsioonipäeva tõttu ära

 

7. kl minifirmade tutvustused:

5. a ja 5. b klassile teise tunni alguses  ruumis 44

6. klassile seitsmenda tunni alguses ruumis 44

T, 4.10 7. klassi minifirmade tutvustused:

8. b klassile  kuuenda tunni alguses ruumis 46

 

Rahuloluküsitlused koolitöötajatele

 

K, 5.10 Õpetajate päev – tunde viivad läbi 12. klassi õpilased, lühendatud tunnid

 

I–II kooliastme majandusviktoriin (2. – 6. kl)

 

Kell 16:00 Vändra Kultuurimajas haridustöötajate tänuõhtu

 

N, 6.10 Rahvusarhiivi töötoad 1. – 6. klassile

 

I–II kooliastme majandusviktoriin (2.–6. kl)

JA Eesti 7. – 9. kl majandusviktoriin

8. – 9. kl poiste jalgpallivõistlus (Vändra staadionil)

 

7. klassi minifirmade tutvustused:

8.a klassile  viienda tunni alguses ruumis 36/37

 

R, 7.10

 

Klassivanemate koosolekud JATS-i ruumis

5. – 12. klass kell 10:35

1. – 4. klass kell 11:40

EELINFO: 

12.10. Pärnu Haigla kiirabiosakonna koolitus „Sinu käed päästavad elu“ 9.a, 9.b ja 10. klassile kell 9:05 – 10:05 aulas

12.10 Lastevanemate üldkoosolek

13.10 Enn Nurga nimeline peast arvutamise võistlus põhikooli õpilastele matemaatikatundide ajal

13.-14.10 VI klassi õpilased ja klassijuhataja programmi „Hooliv klass“ noortekoolitusel Taevaskojas

NÄDALA INFO 26. – 30.09.2022

                                  Sündmus 
E, 26. 09

 

Psühholoog koolimajas kell 10:00 – 15:00

1.–4. kl liikumisvahetund (4. a klass korraldab)

T, 27.09 2. ja 4. klassid õppekäigul Eesti Põllumajandusmuuseumis

1.– 4. kl liikumisvahetund (1. a klass korraldab)

Kooli kehalised katsed 6. -12. klassile

Infokoosolek kell 14:30 Vändra pargis

K, 28.09 1.ja 2. klassi korvpalli näidistund võimlas (4. tund, korraldaja Eesti Korvpalliliit)

1.–4. kl liikumisvahetund (2. a klass  korraldab)

 

N, 29.09 Matsalu Filmifestivali raames 8. -12. kl õpilastele kell 13:00 kultuurimajas film „Suur soo“

1.–4. kl liikumisvahetund (3. b klass korraldab)

 

 

R, 30.09

 

Krossijooks Jõulumäel

Kooliraamatukogu suletud

1.–4. kl liikumisvahetund (2. b klass korraldab)

EELINFO:

03.10.22 Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev Vändra kultuurimajas kell 9:30 – 13:30

03.10.22 TÜ Pärnu Kolledži valikainete kontaktpäev